Květen 2010

Diary

31. května 2010 v 17:56 | Adéla |  Diary♥
  • Tak jsme se konečně dohrabala k tomu napsat deník.Začnu asi staršími událostmi,tedy rodeem.Počasí nám v Radotíně přálo,a proto se celý den krásně povedl.Přijeli jsme okolo druhé hodiny odpoledne a viděli tak většinu disciplín.Samozřejmě jsme fotila,pár fotek tu už bylo,pokud chcete,přidám další.Často jsme byli u Valči s Play Boyem s mojí trenérkou,která závodila.Na závodech jsme zůstali i na ukončující slavnostní nástup,který je vždycky moc pěkný.Po něm jsme jela na Playovi do mělké řeky,která kolem závodiště protékala.Koníci se aspoň osvěžili a zchladili.Valča se ukázala jako ,,vodomilka",ve vodě cákala a dováděla,až si málem lehla.Play to div neudělal také.No,stejně už jsme byla celá mokrá:-D.Celé rodeo jsme si užili,i počasí nám krásně vyšlo.Doufejme,že to tak bude i příští rok.
  • Minulý víkend jsme jela s mamkou na koně.Ovšem počasí se zkazilo a přivezly jsme s sebou vydatný déšť a slabou bouřku.Na chvíli jsme si sedly,vypily čaj a počkaly,jestli to nepřejde.Samozřejmě nepřešlo,tak jsme vyrazily do haly.Neměla jsme Tarouška,ale Valču.Ve westernu jsme delší dobu nejela.Celkem jsme už dorostla třmenům,ale stejně by to ještě aspoň ty dva cenťáky chtělo,abych byla v sedle opravdu jistá.Hodina proběhla bez problémů,koníci byli hodní a my se snažily:-D.Potom mi trenérka navrhla,že bych o prázdninách mohla jet závody-rodeo.Přesněji barely a slalom.Wow,nenapadlo mě,že by to mohlo být už letos.Ještě nikdy jsme si tyto disciplíny nevyzkoušela(zítra poprvé:-),tak jsme zvědavá,jak mi to půjde.Jediný problém vidím možná v těch třmenech,ale jinak uvidíme...
  • Momentálně jsem se naplno vrhla do studia Angličtiny.Hodiny ve škole totiž vůbec nemůžu brát vážně,spíše jako takové zábavné doučování.Fakt se o nich vůbec nic neučíme,nepovídáme si anglicky,neučíme se žádné fráze...Vždyť polovina třídy,vlastně skoro nikdo kromě mě neví,jak se řekne ,,Já si přeji dostat k Vánocům...",a to jsem se měli učit někdy ve druhé třídě...Hrůza.Pokud chci umět mluvit co nejlépe anglicky,musím být prostě samouk.
  • Když už jsme u té školy...Dost mě naštvala naše učitelka dějepisu.Děják jsme si zhoršila na dvojku,proto ve snaze si známku opravit jsme učitelce odevzdala dva dobrovolné úkoly a dva projekty.Když jsem jí dávala ten první projekt,vzala si ho k sobě a já záhy onemocněla.Po tom co jsem se vrátily do školy o mé práci nic neříkala,známku jsme z toho samozřejmě nedostala.Při tom druhém,kdy jsme jí ho zase dala a ona druhou hodinu dělala že o ničem neví,jsme se šla zeptat,jak to teda je.A dozvěděla jsme se,že ho asi někde ztratila!A známka opět nikde,jen mi ukázala plusko,které prý(ale sama neví) mi dala za něj.Jenže plus se dávají za dobrovolné úkoly...Pro dobrotu na žebrotu,fakt.
  • Na ranch jsme teď neměla moc času,ale o víkendu jsme umyla knihovnu a koně v ní.Vyrobila jsme také novou deku a napsala si seznam koní,které chci na rok 2010.Chci se soustředit hlavně na vyřazené.Dost bych od Breyera ocenila udělat konečně nějakého vraníka nebo bělouše,je jich fakt málo.
  • Připravujeme se na naší letní westernovou soutěž,stále hledám vhodnou desku na jízdárnu a sbírám klacíky od zmrzlin na můstky:-D.Mám inspiraci z reálných westernových závodů,proto se to připravuje hned lépe:-).A abych nezapoměla na FD...Ještě stále vůůůbec nevím,jaké koníky s sebou vezmu.Nejradši bych vzala 9 Tradi a 9 SM,ale jak to dát do jedné devítky,to fakt nevím.A scénka...mám jí vymyšlenou,ale ani trochu zrealizovanou:-D.
  • Tak já vás už nebudu otravovat dlouhými články,budu ale ráda,když si ho přečtete.
Ahoj!
Hlína

Fotky z vyjížďky

29. května 2010 v 19:43 | Adéla |  Fotky modelů


Před nedávnem si Meredith vyrazila s Valčou na projížďku.Venku bylo opravdu krásně,tak proč toho nevyužít!Přidala jsme se k nim a než mi odcválaly,párkrát je cvakla.
Valča
Valča
Valča
V a M
Meredith
A Valča ve volnosti:
Valča
Valča
Prosím o nekopírování!

Photo Show

29. května 2010 v 19:16 | Adéla
CABHB pořádá již druhou Photo Show!Určitě se přihlásím,posledně jsme si vedli dobře a tak štěstí zkusíme znovu.Nedoufám v nějaké zázraky,ale soutěžit v PS a fotit mě baví.Hodlám přihlásit stejné koníky jako minule,ale jelikož jsou teď 3 kategorie-Plemena,Barvy a Arabové-kteří byli vybráni jako plemeno této PS,budou  někde víckrát.Přihlašování do soutěže končí chvíli po tom,co se vrátím z prodlouženého výletu se školou-Švp.Jedu na něj od 21.6 do 25.6.Musím tím pádem poslat fotky dříve a nenechávat to na poslední chvíli,jak mám bohužel zvykem.Co vy,také se chystáte přihlásit?
Trea

Mondozoo

28. května 2010 v 20:23 | Adéla
Sice už jsem to jednou říkala,ale budu ráda,když navštívíte mojí Mondozoo.Víte také,že je nově Mondo Veto-vlastníte veterinární stanici,a Fotbal,kde máte svůj tým?

Sapphire

27. května 2010 v 19:03 | Adéla |  Fotky modelů
Dalším letošním novým modelem je krásná kobyla Spphire,portrait model vyrobený podle živé parkurové hvězdy,klisny Belgického teplokrevníka.Je to vítězka všemožných soutěží,tedy šampionka a i krasavice.Jako model bude na moldu Commander Rikera,zrovna před třemi dny jsme si říkala,že bych tento mold chtěla a Breyer by na něm zase mohl udělat nějakého koně.Super!Pokud bude Saaphirka v e-shopu,určitě bych jí chtěla.
Photo from www.google.cz

NWR Champions

27. května 2010 v 18:55 | Adéla
S těmito stránkami jsme pokročila,kromě barev jsme změnila i šbalonu a dodělala některé rubriky.Ještě je musím odheslovat.Skoro hotová je i plemenná kniha,chtěla bych udělat ještě jednu S/D Listing knihu,kde by byly i klisny.A hlavně mám v plánu pod záštitou NWR CH. uspořádat první výstavu!Doufám,že bude mít větší ohlas než Palio.Kromě toho jsme na webu zřídila naší Síň slávy(inspirovala jsme se CABHB,tak to prosím neberte jako kopírování) a fotogalerii,původně měla být plemeníků,ale teď do ní budu vkládat své nejpovedenější fotky.Ráda budu za každý komentář ve Vzkazech,pište,co by jse tam chtěli za rubriky.V novinkách o NWR budu informovat hlavně o událostech co se týče soutěží a stručně vypisovat
nejdůležitější věci z ranche.Doufám,že až tyto stránky naplno uvedu do provozu,tak se chytnou...
Tak se koukněte na www.nwrchampions.websnadno.cz

Další CMka

26. května 2010 v 19:28 | Adéla |  Custome
A ještě další CM.Snad se budou líbit.

1.Silver Palomino CM Esprit.Je pěkný,zbarvené krásné,akorát mi přijdou nějaké divné ty oči.Moc tmavé,špatný tvar...nevím,ale nesedí mi k němu.
OOAK CM Esprit Breyer Horse Custom Silver Palomino!


CM Classics Arabian-původně je tento koník tuším černý.Zde má i pozměněnou hřívu a ohon.Je pěkný,akorát ten ocas by mohl mít níže.
Asad: Custom Breyer Sagr! LSQ!!!


CM SM TWH-SM Tennessee úžasně předělaný na vraníka cválajícího v moři.Krásný nejen koník,ale i podstavec.
Breyer CM/Custom TWH to Running black horse
Photos from www.ebay.com

CM LSQ Drastic Custom Breyer Wintersong & Ashley Set

26. května 2010 v 19:19 | Adéla |  Custome
A další ,,drastické" CM,tentokrát krásně předělaný Witersong s hříbátkem.Z Wintera bude nejspíše klisna.Koníci jsou krásně propracovaní do detailů a skvěle namalovaní.Opravdu obdivuji,jak může někdo něco takového udělat.Ovšem set stojí 60 000 Kč,což je teda fakt hodně!To bych za ně rozhodně nedala...Jinak jsou moc pěkní.
CM LSQ Drastic Custom Breyer Wintersong & Ashley Set

Pár fotek z Radotína

25. května 2010 v 19:30 | Adéla |  Diary♥

Ještě se rozepíšu,jaké to tam bylo,ale teď začnu fotkami.Jsou v menším formátu,aby se mi sem vešly,ale pak je dám ještě na Rajče.

Omluva

25. května 2010 v 19:04 | Adéla
Omlouvám se,že jsme tu teď nebyla,ale vůbec jsme nestíhala.O víkendu jsme byli v Radotíně na rodeo,potom na bruslích,s kamarádkou venku a včera na koních.Teď se ale budu snažit psát více,dám sem nějaké fotky,životopisy a také konečně deníček.

2.kolo soutěže o Nej chovnou klisnu ranche Ohájo!

24. května 2010 v 10:45 | Adéla
S Ruffian jsem ve druhém kole,proto budeme moc rády za podporu zde.Hlasování je klasicky formou ankety.Všem,kdo nám dají hlas díky!

Zítra tu nejsem

21. května 2010 v 19:24 | Adéla
Zítra jedu(tedy doufám) na rodeo v Radotíně,proto tu nebudu.Možná večer.Snad stihnu přehrát foťák,abych vám se pak mohla dát fotky.Zatím se tu mějte.
Ahoj.

Nové buttons

20. května 2010 v 19:50 | Adéla |  Fotky modelů
Objevila jsme novou sadu pinů s Breyer Horses 2010.Většina koní na nich jsou novinky,najdete tam ale např.i Chexe,Gamina,Kuchi nebo Misty a Stromy.Doufám,že tyto odznaky budou i TH,chtěla bych je,jsou moc pěkné.Jak se líbí vám?
2010 Breyer Horse Pin-Back Buttons - Set of 20
Photos from www.ebay.com

Bum Bum Clap

20. května 2010 v 19:48 | Adéla |  Diary♥
Tento článek nepatří k ranchi.
Právě jsme se naučila téměř celý tanec k Hoedown Throwdown od Miley Cyrus.Učímě se ho společně s kamarádkou.Nejdříve jsme si nebyly schopné zapamatovat 3 kroky,ale pak jsme se do toho konečně pořádně pustily a já ten tanec teď téměř umím,až na jeden krok,který se nedá při té rychlosti celý uděla.Mám ráda country a tahle písnička je pěkně rytmická,takže se na ní dobře tancuje.Video s kroky stejně jako muziku najdete na Youtube.

Drastic CM Esprit

20. května 2010 v 19:42 | Adéla |  Zajímavosti o BH
Našla jsme dalšího hodně předělaného Esprita,není to jen CM,ale Drastic CM-tedy že na něm je i něco více předělaného než na originálu.Mně se tento Spanish Walk Horse tedy moc líbí,Breyer by se měl jeho tvůrcem inspirovat a udělat taky takového koníka.Moldem by se dal přirovnat k Majestad,ale přijde mi hezčí.Škoda že není více fotek a teď stojí něco přes 6 tisíc!Jinak dokonalý koník.
CM LSQ Drastic Custom Breyer Esprit Spanish Walk Horse
Photo from www.ebay.com

Fotky MW

18. května 2010 v 17:18 | Adéla |  Fotky modelů
Před chvilkou jsme byla venku s několika MW.Sice hrozně fouká,ale řekla bych,že se fotky celkem povedly.Snad se vám budou líbit.

Hot Chic

17. května 2010 v 19:36 | Adéla |  Fotky modelů
O této kobylce,Quarterfest LE Smokin' Hot Chic na moldu Lady Phase tu už byla řeč.Ale objevila jsme několik jejích nových fotek.Mně se tedy Chic moc líbí,je dost podobná Valvelle,ale má i hvězdu a šňupku a je glossy,což mi k ní sedí.A mí úžasné groše-na modelech taková moje úchylka.Škoda že to je zase speciální model,většina nejhezčích modelů je teď většinou SR,ale za nehorázné ceny.Tedy ne že by koníci z velkovýroby nebyli hezcí,to ne,ale mohl by Breyer nějakého takového také udělat normálně.
Breyer 2010 QuarterFest LE Smokin' Hot Chic Lady Phase

Breyer LE SMOKIN HOT CHIC QuarterFest 2010 Glossy NIB
A ještě ELCRka,doufám,že mi vyjde letos.Je to krasavice a jako dělaná do mé CL Lady Phase,aspoň má jiný ocas.A všiměte si,že má snad skoro stejnou  hvězdu a šňupku jako Chic.
Breyer 2010 ELCR Lady Phase with NAN Card


Breyer Model Horses ELCR Horse for 2010
Photos from www.ebay.com

Drastic CM

17. května 2010 v 19:24 | Adéla |  Custome
Název sedí,když se podíváte na tohoto koníka.Je to předělaný American Saddlebred,neboli mold Harmonie.Vznikl z něj flémující hřebec.Obdivuji,že někdo takovouto předělávku udělal a zvládl.Jinak koník není nijak ošklivý,líbí se mi,ale byl by použitelný spíše do scénky.
Gorgeous/ Breyer American Saddlebred DRASTIC Custom /cm

Photos from www.ebay.com

VJV

17. května 2010 v 13:39
Ve VJV na PR jsme i s dalšími koníky,v kategoriích Classics,SM a Tradi.Hlasuje se do komentářů,napíšete,kterému koníkovi dáváte hlas.Budeme rádi za podporu!

Jsme ve VJV na RP

16. května 2010 v 20:57 | Adéla
S několika koníky jsem se přihlásila do VJV na ranchi Perla.V MW jsou jen dva koníci,přihlásila jsme tam mojí Wild Image.Kolo bude jen jedno.Snad se vám bude moje fotka líbit!