Duben 2010

Masquerdové

30. dubna 2010 v 14:11 | Adéla |  Fotky modelů
Někdo si s Breyery ale umí vyhrát!Podívejte se na tyto Masquerady ve větších provedeních.
První,kobylka na moldu Platinum-AQH klisny.Všiměte si těch dokonalých koňských hlav na její srsti.
Platinum
A druhým je hřebec na Silver moldu.Ten,kterého vydítě za Platinum-Masquerade nahoře,jen normálně matte,ale tento se leskne.A mně se teda jako glossy moc líbí,i když jsme jinak spíše na matnější koníky.Sám o sobě je takový trochu nadpřirozený a ten lesk se k němu podle mě hodí.
Masq
Tak to je něco,Masquerade i jako PS Arab!Má těch vzorů trochu méně,ale stejně je moc pěkný.
PS
A Micro Mini Masq,s ním si musel někdo pěkně vyhrát!Na takové miniatuře dělat ornamenty..A přijde mi i glossy.
Micro
Sice to není Breyer,nýbrž Schleich,ale opět Masquerade!To byla snad nějaká Masquerado horečka:-D.Za Shetland hříbátkem vidíte MW Masq hřebce.
Masq
Photos from www.google.cz

Mix fotek z NWR 3.díl

29. dubna 2010 v 19:22 | Adéla |  Fotky modelů
Čerstvé fotky z 26.4.Fotila jsme je dědovým foťákem,takže se mi většina líbí,hlavně mají pěkné barvy.Snad se budou líbit i vám.

PS2

28. dubna 2010 v 19:05 | Adéla |  Fotky modelů
A ještě jednou Stoníci.
Arabian beze jména,pěkný koník,líbí se mi jeho zvědavý pohled a groše na bocích.Mold je na klasickém výstavním postoji.Teď je nabízen za 350 USD-to mi přijde teda moc,ale je to dražba,takže cena možná ještě poroste.

Ole Zeke-divné jméno ale pěkný koník.I když to na obrázku moc nevypadá,je v glossy provedení.Super je zbarvení i mold,typický spíše pro americká plemena.Tenhle model by se hodil třeba do Halteru.Je zlevněn ze 109 USA na 90.


Marissa.Mold pěkný,ale to zbarvení mi k ní nějak nesedí.Už vůbec ne černá hříva a pískový ocas.Kdyby měla třeba ještě nějaký flek na zadku....
Nepojmenovaný Warmblood.Má super mold,takový spíše španělský,ale určitě bude mít špatnou stabilitu.Pěkná hnědáček!

Ještě jednou v tomto moldu,ale úplně jiný koník.Tentokrát glossy Appaloosa.Nepřipomíná vám trochu TT Mighty Juniora?Warmblood se mi ale líbil více.Tento koník by se mi totiž líbil více matný.


A ještě jsme narazila jednou na toto postavení.Koník je podle mě krásný,nemůžu si odpustit ho sem nedát.Obět,na jedničku hodnotím jak mold,tak zbarvení.Sice to je taky Warmblood,ale sedí mi to na něj.Akorát by mohl mít živější oči.

Dokonalý koník,že by klisna?Je nepojmenovaná.Ale je to fakt krasavice/ec.Všiměte si té krásné deky.Ovšem,stojí 300 USD...
¨

¨
To je plíseň?Doopravdy,ty fleky na Arabské kobylce tak opravdu vypadají,nepřijde vám?Bez nich by to bylo ještě jakž takž...
Netuším,jestli je tento mold v porovnání s Breyerem Traditional,ale koník se mi moc líbí.Je to takový spíše cuttingový,nebo westernový mold.Kobylka(asi) má pěknou hlavu a výraz a celkově.

Hertzog,Arab.Na tomto moldu se mi nelíbí ta nakloněná hlava,ale jinak je to krasavec.Teda kromě ceny,stojí 8 550 Kč...tak to bych za něj fakt nedala.Ale zbarvení je pěkné.
Má pěkná živá očka.

Photo from www.stonehorses.com-Ebay

Peter Sone Horses

27. dubna 2010 v 19:43 | Adéla |  Fotky modelů
Tak jsem tu zase s nějakými Stoníky!

Granger,shaded rose grey Arab na klasickém arabské moldu,ze speciální PS kolekce Country Fair.Jaok u většin koní je na výběr z glossy a matte provedení.Zajímalo by mě,jak by vypadal lesklý.Stojí 79 USD,na PS celkem normální cena.
PS
Tiny,koník z aukce,bay Appaloosa s propracovanými detaily.Provedena je v high glossy,takže velmi lesklá.Má i předělaný mold.Celkově by to byl pěkný koník,ale ten velký lesk...
Tiny
Tweeter,Dapple grey pinto Arabian.Má modrá očka,ale trochu jiná,než BH a růžový nos.Je to krasavec,ale nelíbí se mi předělaný ocas.Na moldu Grangera by se mi líbil více.Stejně jako Tiny je to koník v aukci.Líbí se mi ten důraz kladený na detaily.
Tweet

Životopis-Sham

27. dubna 2010 v 19:27 | Adéla |  Koně z mého ranche
Al Sham
Jméno:NWR Al Sham
Přezdívky:Sham,Shamík
Pohlaví:hřebec
Plemeno:Arabian
Potomci:0
Povaha:šikovný,učenlivý,temperamentní mladý koník
Věk:4,5 let
Temperament:6,5/10
Zbarvení:ryzák-chestnut
Původ:Arabský poloostrov
Stav:9,9/10
Využití:plemenitba,začínáme s endurancí,výstavy
Cennost modelu:6/10-ze špatně sehnatelného Saddle Club setu
Stabilita modelu:0/10
Výhry:-
O něm:Sham je u nás poměrně nový koník.Přijel z NWR2,kde žil necelý rok.Ovšem objevili jsme v něm rozený talent, jak pro výstavy tak pro vytrvalost, a vzali ho pod svá křídla.Společně s ním k nám přijely i dvě vynikající jezdkyně,Bella a Linda.Lin se se Shamem snažila trochu pracovat,proto nám o něm řekla spoustu zajímavých informací.Momentálně pravidelně trénují,aby se Shamík dostal do kondice a mohl zkusit první malé závody.Určitě si povede skvěle i na výstavách,díky svému perfektnímu výstavnímu postoji a stavbě těla.Jako každý Arab má štičí profil s velkýma,inteligentníma očima,zvědavýma ušima a jemnými rysy.Hříva s ocas jsou hebké a dlouhé.Hřbet je osvalený,s lesklou,hebkou a krátkou srstí.Kopyta jsou malá,dobře tvarovaná a tvrdá.Jelikož je ještě mladý,nechceme ho nijak přetěžovat,do budoucna v něj však vkládáme velké naděje.Naštěstí je učenlivý a nové věci ho baví,proto je s ním radost pracovat.Ale jako snad každý koník si občas rád pozlobí a vyhodí z kopýtka.Aby se nenudil,potřebuje v tréninku změnu,jednou jde na lonž,pak na jízdárnu,jindy zase klusat ven....Snad po něm budeme mít i hříbátka,jak na NWR,tak jinde.Shamovi rodiče momentálně hledáme.
O modelu:Sham je úžasný model.Mám ráda nejen jeho zbarvení,ale i mold.Krásně ho oživuje nosní proužek.Byl vyroben pouze pro Saddle Club SM Set s Belle,já ho mám dovezeného přímo z USA-New Yorku.Sham
Al
*Prosím o nekopírování fotek.

Co chystám

26. dubna 2010 v 19:29 | Adéla
Jelikož jsme poslední dobou nestíhala a nechávala vás tak trochu na ,,suchu",chci to napravit.Doufám,že se mi to bude dařit.Dnes jsme celý den fotila do Photo Show a pak fotky asi hodinu nahrávala,takže mám PC až dost.každopádně bych ráda napsala menší rozvrh toho,co tu můžete čekat.
-Životopisy Traditional i SM
-Mix fotek
-CM
-Night Windowku
-Upravení rubriky Moji koníci
-Rozhovor
-Články o nějakém koni
-Deník
-Zápis SR
-Článek s PS
To je snad vše.Pravidelně ačnu přidávat doufám od zítřka.
geddiestoys
*Krásná glossy ELCRka

Rozhovor s Pink Velvetem

26. dubna 2010 v 19:20 | Adéla |  Soutěže
Rozhodla jsme se udělat rozhovor s nějakým naším koníkem.Už kdovíjak dlouho mám jeden nedodělaný v Rozepsaných,teď bych chtěla napsat nový,s naším Pink Velvetem!
Tučně-já
Normálně-Pink

Ahoj Velvet,jsi takový magický koník,jak si rozumíš s ostatními koňmi na NWR?
Nikdo nemá takové schopnosti jako já a mají také úplně jiné povinnosti,hlavně tréninky,ale povídám si s nimi rád.Také se dívám,jak třeba skáčou,nebo jezdí western.Je to zajímavé,ale já si jsem rád pánem svého času.
A jak se Ti vůbec u nás na ranchi líbí?
Nemůžu si stěžovat,nemusím chodit na žádné tréninky ani být zavřený ve stáji.Většinou cválám po loukách okolo ranche a užívám si volnost.Když chodím pravidelně k obědu a k večeři a na noc do stáje,mám naprostou volnost.Meredith se mnou chodí na procházky,vždy jí kousek svezu.
Sedí na Tobě bez sedla a uzdečky,nějaký kůň by toho hned využil!
Já mám pomáhat,můj cval je jako na houpacím koni,nemůže spadnout.Víš,těžko se to vysvětluje,ale i kdybych letěl tryskem a ona se nedržela,nespadne.
Jsi koníkem léčícím rakovinu,jak jí dokážeš léčit?
Nemocný se na mě musí svézt,moje síly dokáží s rakovinou bojovat.Opět je to těžké ne vysvětlení.Podle rozsáhlosti nemoci je většinou nutných 5 jízd.Ale účinky jsou znatelné hned.
Jací byli tví předci,když jsi tak magický koník?
Kdo stál na počátku mého rodu,to nevím.Každopádně mezi prvními byli jednorožci a pegasové,ti jsou mi už ale hoooooooodně vzdálení.Pak tam bylo pár obyčejných koní a ořů,kteří dokázali také něco léčit.Nejdříve to byly slzy,kterých využívali lidé k léčení a dezinfekci různých zranění.Dále nevím,každopádně mí předci byli rozliční a proto je mi záhadou,jak jsme z toho vniknul já:-D.
Kolik Ti teď je?
Jsme poměrně mladý,teprve necelých 7 let,ale ze všech stran slyším,že jsme nesmrtelný.Nevím,co je na tom pravdy,ale že žiji déle než obyčejní koně mám potvrzené ze strany rodičů.
A co rodiče nebo sourozenci,kde jsou teď oni?
Moji rodiče jsou teď někde v Severní Americe,odkud jsme byl vytržen i já.Většinou jsme se zdržovali spíše na severu,v lesích a na loukách Montany,Utahu atd.Kde je moje nevlastní sestra a bratr jednorožec,to nevím,vydávali se tenkrát,když jsme odjížděl,někam více na jih.
Jak je možné,že je tvůj bratr a sestra jednorožec?
Jednoduše,jsou to nevlastní sourozenci,máme stejného otce,ale oni mají jinou mámu,jednorožce.Po jejich mámě zdědili roh a z části zbarvení,po tátovi slabou schopnost léčit rakovinu a trochu růžového nádechu.Ovšem jejich máma se vydala za svým stádem a rodinou do jiných lesů a oni jí nikdy nenašli,proto žili s námi.
A jak jsi se vlastně dostal na loď,plující z USA do Evropy?
Jak to bývá zvykem v naší rodině,každý její člen se jednou vydá do světa sbírat zkušenosti.Jelikož oba rodiče se shodli na tom,že bych mě vyrazit nějakm dál,než jen po USA,vybral jsme si dalekou Evropu.Ovšem vyskytl se problém,jak se sem dostat.Naštěstí jsme při svých toulkách objevil loď,která nakládala spousty koní na palubu.Vyslechl jsme rozhovor dvou lidí a zjistil,že jede právě do Evropy.Neváhal jsme a naskočil,i když jsme nevěděl vůbec nic.Od koní,kteří jeli se mnou jsme se toho dozvěděl celkem dost a začínal být napnutý,jak to v mé nové domovině bude vypadat.A pak jsem se šťastnou náhodou dostal sem.
Zajímavé.Jinak co ty a klisny?
Jsem sice magický koník,ale nějakou bych měl klidně rád.Bohužel je těžké najít si kobylku obyčejného plemene,všechny na NWR jsou již zadané a žádná jiná není na obzoru.Nejlepší by byla také nějaká mystická.
Velvete,děkuji ti za rozhovor a měj se!
Velv

Etcheďáci

25. dubna 2010 v 19:35 | Adéla |  Custome
Místo CM pár etchedovaných koníků.Snad se budou líbit.

Etched klisna z SM WEG setu,vyškrábaná na Leopard Appu.Líbí se mi,ale ne více než originál.
Každopádně muselo to dát hodně práce,udělat ty mini puntíky.


Etched Fox Valley Oliver,opět Leopard Appa,od stejného člověka.Připomíná mi TH Wintera a stejně jako on se mi moc líbí.
Etched SM kobylka,ta deka se mi moc líbí,je malá,ale přitom jí krásně oživuje.
Etched Idocus,kromě toho ocasu je to pěkný koník,škoda že jsou ty fotky tak lesklé,podle mě na nich vypadá hůře než doopravdy.
Photos from www.ebay.com

Novinky na CABHB

25. dubna 2010 v 19:23 | Adéla
Ahojky!Chtěla bych jen říct,že teď píšu novinky na CABHB já,právě jsme je poslala Appě.S Kiiki se budeme střídat,ona stejně teď nemá moc času.Tak snad vám to nevadé.Jinak vím,že to tu teď není s články valné,ale zaprvé se musím zase chystat do školy a pak je venku krásně,takže nechci být zalezlá u počítače.Snad to chápete.Ještě přidám CM a pak tu něco bude zítra.
Díky za pochopení.

Velké focení

24. dubna 2010 v 20:17 | Adéla |  Dny na NWR
Včera jsem vyrazila s BH na vzdálená pole fotit do PS.Šla jsme nejen já,ale i rodiče a Johana.Místo,které jsme si vyhlédla,je od nás kousek cesty a proto se vyskytl problém,jak tam Breyery dostat.Bylo to uprostřed polí u takového remízku,takže cesta nebyla nijak snadná a hrbolatá.Babička mi nechala takový vozíček,do kterých jsme všech 9 Breyerů které jsme brala naložila a jeli jsme.Pečlivě jsme je zabalila do šál a doufala,že se jim nic nestane.Po silnici se jelo v pohodě,ale jakmile jsme narazili na polní cestu,začalo to být horší.Samé drncání a já když viděla,jak vozíček nadskakuje....Naštěstí jsme ho pak s mamkou vzali každá za jeden konec a nesli.Moje místo pak převzal taťka a já si od něj vzala Johanku.Ovšem jak jsme tak běžela,vypadl mi z kapsy foťák.Rychle jsme ho sebrala a hlídala si ho.Zanedlouho jsme došli k remízku.Opatrně jsme položila remízek,přivázala psa a chtěla fotoaparát vytáhnout,abych mohla zkusit první snímky.Jenže ať jsme hledala jak jsem hledala,nikde nic.Nebyl v kapse,nebyl mezi Breyery...Zase jsme ho ztratila!Mamka říkala ,,jestli ho nenajdeme,to nebude do konce roku žádný Breyer!"Rychle jsme pročesávaly centimetr po centimetru kudy jsme šli,protože nebezpečně blízko nás začal jezdit traktor.Nakonec jsme ho díkybohu našli,byl zapadlý v trávě.Rodiče se tedy konečně usadili na posedu,který tam byl a já šla fotit Romantica.Jenže co jsme se vrátila,ten traktor si to jezdil nám přímo pod nosem a hrozně prášil.Museli jsme se přestěhovat na druhou stranu remízku,na prosluněný plácek.Konečně jsme mohla začít doopravdy fotit.Lítala jsme tam a zpátky,pokaždý s jiným Breyerem a 10 fotkami na kartě.Plácek byl naneštěstí na kopečku,takže jsme se opravdu nafotila.Kromě našeho jsme měla s sebou i taťkův pracovní foťák,který je super,ale bohužel se hrozně rychle vybíjí.Takže za chvilku byly baterky v pytli a musela jsme je nechat nejméně 5 minut odpočinout,než udělaly aspoň dvě fotky.Ale některé jsou opravdu povedené.Zvláště ty Romanticovi(CM SM),je na nich jako z pohádky.Ke konci,když jsme začala Breyery balit,přijel tam nějaký motorkář na krosce a nejspíše jsme mu překáželi.Každopádně cestu zpátky jsme zase trnula hrůzou,když vozíček nadskakoval na polí cestě.Ale k žádnému většímu zranění nedošlo.Fotky sem dám.
Omluvte případné chyby v článku,ale píšu hodně narychlo!
PP.
Welsh

Buck

23. dubna 2010 v 20:06 | Adéla |  Hodnocení
Buck je koník,který se většině nelíbí,ale určitě najde i spoustu svých příznivců.Jako novinka 2010 byl vytvořen na moldu Flicky,kterou já sama mám a líbí se mi.Je již druhým koníkem z edice Bonanza vyrobené Breyerem.První byl Cochise a určitě se ještě dočkáme zbývajících.Jako živý byl ježděn Benem Cartwrightem.Tento bucksin s černou hřívou a ocasem je prodáván za poměrně dobrou cenu.Já stále nevím,jestli si ho do budoucna pořídím,každopádně s Flickou by se k sobě hodili a pokud bych měla Cochiseho,chtělo by to asi celou Bonanza sérii.
Buck

Třídění SR

22. dubna 2010 v 19:39 | Adéla
Ano,jako většina ranchů jsme se rozhodla protřídit své SR.Někdo je ruší úplně a já nechci vyvracet,že k tomu třeba někdy nedojde,ale teď vás rozdělím do dvou skupin.První bude tvořit opravdová SR,která ke mě chodí a já k nim také.Ale popravdě řečeno,je jich malinko.Druhá skupina budou mé oblíbené stránky,na prvním místě Appa,Sii,Lin a Kiiki,které nemají SR,ale ráda k nim chodím,pak ti,kteří zbyly v první skupině-tedy chodím k nim občas,stejně tak oni a nakonec oblíbené obchůdky.Mažu Ellisane,Horsíka a MontyBaru,Ell má nějaký nový ranch,ale ten odkaz nejde,Horsík pozastavila,dlouho se na ranchi neukázala a Bara zrušila ranch.A pak ještě Luci,ani ona na ranchi není a ke mě nezašla,co je rok dlouhý.Ti,se kterými jsme SR,ale budou zařazeni ve druhé skupině,ze SR si mě nemažte,akorát prostě k sobě moc nechodíme,tak budete v oblíbených,ale je to vlastně skoro totéž.Pokud by jsme k sobě chodili více,můžete klidně být v první skupině.Snad mé rozdělení chápete,já jdu teď třídit.

FP Destiny Return-1.díl

21. dubna 2010 v 17:45 | Adéla |  Zajímavosti o BH
Ano!Konečně je zde první,takový odlehčený díl na úvod FP Destiny return!!!

Moc prosíme!

20. dubna 2010 v 20:39
Já a Ruffian bychom vás rády poprosily(ale nikoho nenutíme) o hlasy v soutěži o Nej chovnou klisnu Traditional u Lišky!Hlasy dávejte zde Adéla a NWR Ruffian.Díky moc!!!

Mé oblíbené písničky

20. dubna 2010 v 18:54 | Adéla

Článek z trochu jiného soudku,každopádně tyhle písničky poslouchám ráda.

Enrique Iglesias Escape,mně přijde tahle písničky hrozně letní,představím si moře,pláž,bar...

Miley,Demi,Selena a Jonas Brothers nazpívali písničku Send It On.

Miley Cyrus Party int the USA,moc pěkná písnička!
Iglesias Esperanza,sice smutná písnička,ale stejně se mi líbí.Tuším,že španělská.A ještě jedna od něj,tentokrát Maybe,určitě budete znát,já když jsme si jí před chvílí poprvé ustila,hned mi byla povědomá,ale nevěděla jsme,že jí zpívá Enrique.Pokud jí nepoznáte na začátku,počkejte si na refrén.


Lady Gaga je teda ně mě trochu moc ujetá a její klipy jsou psycho,ale na Bad Romance se mi líbí hlavně ten začátek,méně pak jak tam dělá,,ra ra rarara.......ulalaá".Ale zároveň se mi nelíbí na začátku tohohle klipu to cinkání,to jinak nebývá.
Ke$ha Tik Tok,ta je taky craz,ale TT se mi líbí...
Že zrovna Spankers???Jj!SOTB je taková rytmická taneční písnička.
Tak to je vše,příště zase nějaké!Posloucháte něco stejného jako já?

Mix fotek z NWR 2.díl

19. dubna 2010 v 19:54 | Adéla |  Fotky modelů
Tak jsou tu další fotky z ranche,které jsme sem nikdy nedala!Snad se budou líbit!

FD horečka

19. dubna 2010 v 19:29 | Adéla
Teď je všude plno článků o FD v Brně,až jsme z toho ještě více natěšená na Frýdlant.Škoda,že můžeme mít jen 9 koní,chtěla bych vzít tak 10 Tradíků,ale musím si vyšetřit ještě místo na Classica a SM,od každého jen jednoho.Budu tedy muset vybírat opravdu pečlivě.Snad se mi to povede a snad se umístíme na nějakém dobrém místě.Uvidíme.Začínám také promýšlet scénku,ale nevím,jestli ta moje nebude taková moc obyčejná,i když se mi ten můj nápad líbí...Každopádně bude asi Tradi,chci do ní totiž vzít nějaké jiné koníky než do výstavy,např.Torea.A pak buď Night Tima(Treasure Hunt 2007 Sabino) nebo Sandera(Treasure Hunt 2007 Rose Grey).Kterého z nich mám vzít do výstavy?Ještě je pak možnost Bandita(Bay Pinto) nebo Scarabea(Appaloosa).Poraďte prosím,já se nejsem schopná rozhodnout.
Zároveň se těšením se mě ale zmocňuje i nerovzita,přece jen většina z vás už někdy na FD byla,víte jak to tam chodí,kdežto já vůbec.Nemám ani ponětí o tom,jak je to s výstavami.....
To bude pak balení,aby se koníkům nic nestalo,hlavně nazpátek.Už teď mám jisté,že si na FD vyzvednu Black Andalusiana a Justina.Nejradši bych si je vzala teď a pak s nimi soutěžila....
Piště své zkušenosti z FD,vše mě zajímá,vše si přečtu.
M&B

Prosíííme!!

19. dubna 2010 v 13:53 | Adéla
Já a Sweet Rose moc prosíme o hlasy ve finále soutěže u Lišky zde!Říkala jsme to už včera.Nikoho ale nenutím.Každopádně moc děkujeme všem,kdo nám hlásnou!!!!!!

Máj/Jaro/Léto s NWR

18. dubna 2010 v 19:09 | Adéla |  Dny na NWR
Nad touto akcí přemýšlím již dlouho,ale své záměry jsme sem ještě nenapsala.Chtěla bych na NWR uspořádat soukromou Breyer show pro všechny koně a jezdce za našeho ranche.Přesný program ještě není jasný,ani jak by celá akce probíhala,ale všichni jsme se schodli na tom,že jí uspořádáme.Přemýšlela jsme,že už někdy teď a jmenovala by se Jaro s NWR,pak ale až někdy v květnu a byl by to Máj s NWR,ale nakonec jsme usoudila,že nejlepší bude Léto s NWR.Někdy okolo vysvědčení by k ním na ranch měla totiž dorazit nová jezdecká a ošetřovatelská posila a i koník.Bylo by tak na ty naše koníky více lidí a akce by mohla být lepší.Hlavně bude po vysvědčení více času,teď mám fofr se školou a můžu jedině o víkendech,kdy jsme ale většinou buď na koních,nebo venku.Zatím sestavujeme zhruba program,jaká budou vystoupení s jakými koňmi atd.Případně by jsme Jaro s NWR(budu dávat zkratku JSN,abych nemusela psát NWR a celý ten název) mohli spojit s takovou seznamovací akcí,jelikož o vysvědčení k nám snad přijede nějaký ten nový koník.Uvidíme!A pak také chci někdy v červnu nebo červenci uspořádat menší puťák pro naše koně a jezdce po okolí NWR.Mohli by si s sebou vzít stany a někde přenocovat pod širákem.Toť vše,teď už opravdu musím,mějte se!
P.S.Budeme se Sweet moc rády za ty hlasy u Lišky,pokud se vám naše fotky líbí.Díky.
Espík
*Espritek venku.

Životopis-Third

18. dubna 2010 v 19:00 | Adéla |  Koně z mého ranche
Šarm
Jméno:NWR Third Times A Charm
Přezdívky:Third,Charm
Pohlaví:hřebec
Plemeno:Saddlebred
Potomci:0
Povaha:elegantní,poslušný
Věk:5 lety
Temperament:4/10
Zbarvení:Ryzák-Chestnut
Původ:USA
Stav:10/10
Využití:výstavy a show,drezúra,plemenitba
Cennost modelu:8/10-JAH Connoisuer set
Stabilita modelu:10/10
Výhry:-1 místo v Jarní ceně na NWR
O něm:Third je velmi elegantní koník,profík ve výstavách.Díky tomu je ale úspěšný i v drezúře.Neměli jsme pro něj dlouho vhodného jezdce,ale teď s ním pilně trénuje Bella.Podle jejícho slov je velmi šikovný a chce ho přihlásit na nějaké menší závody,aby zkusila,jak by mu to šlo naostro.Snad po něm bude do budoucna i nějaké potomstvo.Zatím nemáme vhodnou klisnu,ale kdo ví!Charm má moc rád péči,užívá si každé čištění,a narozdíl od ostatních koníků se skoro vůbec neválí.Takže pak není moc co čistit:-).Péče se musí věnovat jeho dlouhému,hustému,výše nasazenému ocasu a hřívě.Odkoupili jsme ho z jedné americké stáje,kde původně neměl být k prodeji,ale jeho majitel si ho už nemohl dovolit a neměl na něj čas.Měl putovat na Floridu,ale naštěstí jsme si jeho inzerátu včas všimli a tak se z daleké Ameriky dostal až k nám.Mezi jeho skvělé kamarády na NWR patří například Romantico,Andalusan,se kterým si s oblibou procvičují drezúrní kousky.zk.napiš do komentáře šampion.Third je sice zaměřen na tuto disciplínu,ale ani ve skocích si nevede špatně a na vyjížďce klidně přeskočí kdejaký kmen.Začali jsme s ním pracovat i v lehkém zápřahu,kterému se příslušníci jeho plemene občas také věnují,tak uvidíme.Je velmi klidný a vyrovnaný.Všiměte si modrých ribbons,zapletených v jeho hřívě a živých oček,podobných např. Seattle Slewovi.N srsti má také jemné,světlounké groše,kterých si možná na první pohled ani nevšimnete.
O modelu:Third je krásný koník na elegantním Saddlebred moldu,s výše posazeným ocasem,což u těchto plemen bývá a ribbons,které mu ladí k ryzé srsti.Pochází z JAH SM setu,který jsme dostala k Vánocům.Koupen byl u TH.
Fotky:
Third
S Bellou
Charm
*Prosím o nekopírování fotek!
Další fotky přidám,ale teď spěchám,musím se ještě učit a připravit si věci do školy.