Září 2009

Nej FF model

30. září 2009 v 19:20 | Adéla |  Soutěže
Který z letošních Fun Foals klisen a hřebců se vám líbí nejvíce?

Strawberry Roan Mare-Belgická klisna zbarvením opravdu přípomínající jahodu:-D.Je velmi velká,s krátkým ocasem a vlající hřívou.Velmi velký a krásný model,má favoritka číslo jedna.

Arabian Mare-Druhá z klisen,hnědá arabka na starším moldu.Nepřijde mi tak ošklivá,ale na mě má trochu velké břicho.Je balena v ozdobné krabici s pozadím hor a koní.

Pinto Jumper:zvláštní mold koně,který právě překonává překážku.Je letošním FF hřebcem,po odeslání kódu z jeho krabice a krabice klisny z FF edice vám Breyer pošle zdarma hříbátko.

Dapple Grey Stallion:A poslední z této edice,hřebec,který se právě chystá vzepnout.Je to grošák,tyto koně si Breyer teď nějak oblíbil!Já osobně mám tento mold ráda a hřebec se mi líbí.Můj favorit číslo jedna z hřebců.

Který se vám líbí nejvíc?Hlasujte v anketě a piště komentáře!

Galanterie

30. září 2009 v 19:07 | Adéla |  Dny na NWR
Dneska jsem s mamkou zajela do Galanterie,protože jak jsem zmiňovala,potřebuji nějaké věci pro Breyery.Zeptaly jsme se na gumy,nejdříve nám ukázala slabé,ale pak kloboukové a to byly přesně ty,které jsem potřebovala.Měla jenom stříbrnou,zlatou,červenou a žlutou.Vzala jsem si od všech,kromě stříbrné,tu příště.Zlatou mám na Noelleův postroj,jak jsem říkala.A pak měla taky karabinky na vodítka a malé kroužky,zkusím jestli půjdou jako udidlové.A nakonec jsem si vybrala zlatou,stříbrnou a úzkou oranžovou stuhu.Jsou moc pěkné,budou z nich super šerpy!Zítra,jen co budu mít lepidlo se pustím do pořádného vyrábění,začala jsem také s westernovým sedlem pro poníky,ale sedí jenom Cefovi,Pajama Lady bude velké.
Hned jsem šla nafotit novou ohlávku s Bluegrass,které jsem jí věnovala.Moc se mi nepovedla.....

Blue hned vyrazila s Meredith na procházku na nové ohlávce a tak jsem je nafotila:
Mer na chvilku na Blue vyskočila a projeli se všemi chody.Kobylka reagovala moc dobře na pobídky.
Detail ohlávky:
A naše modelka:-D:
Don´t copy my photos!

Diary

29. září 2009 v 17:44 | Adéla |  Diary♥
 • Napsala jsem si seznam článků na týden,co sem budu přidávat a vychází to na 2 články denně,tak doufám že sem budete chodit a bude vám to vyhovovat.
 • Mě tak nebaví ta škola!Ach jo!O víkendu mi to přišlo jako o prázdninách....Včera jela mamka s taťkou pryč a já šla k babičce.Po obědě mě babička odvedla k nám a já jela za Dominikou.Byl u ní její brácha(Adam),jeho kamarádi(Martin a Martin) a jeho kamarádka(Aneta).Hráli jsme Rugby,nebo jak se to píše,to byla sranda.Pak jsme zašli s Domčou na net a jely se projet na kolách.Ostatní už tam nebyli,ale objevili jsem je u Anety(bydlí vedle v ulici) a koukali na film.Oni mají moc pěknou fenku,je to Husky,sněhově bílá s modrýma očima a jmenuje se Mia.Odjely jsme o dvě ulice dál a sjely k potoku.Protéká u domů,hned vedle pole.Byl hrozně špinavý a voda stála,tak jsme se pustily do uklízení.2 klackama jsme vytahovaly pet láhve,noviny a prkna.Za chvíli se pročistil,zato přeh dopadl o trochu hůř.A ještě k tomu mi Domča omylem strčila do helmy a ta se tam skutálela.Potom jsme zajely k rybníku,ten je zase u nás a v půl páté dojely pro ostatní.Už nebyli u Anety,nýbrž jsme je našli u potoka,jak tam dělají bordel.Domča jim tam jedno kolo napůl poslala,ale zato tam skončila už podruhé má helma.No co,stejně byla mokrá:-D.Pak nastala válka,to už jsme tam ale zbyli jen 4.Vyhráli jsme nad klukama s velkou rezervou.Zkouška,napiš do komentářů jaké rasy je Mia.Domča s Adamem pak museli jet domů sbírat ořechy a já jela taky,ale sotva jsem uklidila kolo,zvonil mi mobil a prý u nich bude piknik.Jela jsem teda jak blázen zpátky a dozvěděla se,že nic nebude,protože na to nemají potřebné suroviny.A tak jsme jeli aspoň jezdit.....
 • V neděli jsme byli v 10 ráno na koních.Cestou kterou normálně krokujeme jsme tentokrát nacválali,Taroušek si z toho ale udělal Chuchli.Rychle jsme se hnali volným prostranstvým a koně chtěli závodit:-D.Super!Taková rychlá jízda není na škodu!
 • Zítra snad půjdu do galanterie,takže by mohly být nové věci na koníky.
 • Breyeři se mají super,co nejdříve připustíme Treu,s Blue už složili zkoušky.Také bychom chtěli hříbátko po Pajama Lady a Cefovi,ale nemůžu najít vhodné hříbě.
Tohle je opravdu mega článek,já ale plně doufám že si ho přečtete a napíšete odpovídající komentář!!!!(Omluvte případné chyby v textu).
Zkusím sem dneska dát ještě jeden článek,ale ty dva budou asi až od zítra,protože mě dneska kotě seklo do oka,takže mě bolí.
Don´t copy my photo!

Nové výrobky

27. září 2009 v 19:05 | Adéla |  Dny na NWR
 • Konečně jsme vyrobila zase něco pro moje Breyer Horses.Neustále ale nemám vteřinové lepidlo,takže stejně nemůžu udělat většinu věcí.Ale zase jsem dostala vestu z modré koženky,tak jsem toho hned využila.
 • Vytvořila jsem anglické sedlo na Tradíky,které je černo-modré,má zesílené bočnice,modré posedlí a modré třmenové řemeny.Třmeny jsem udělala z drátku,ještě se mi docela povedly.Podbřišák je taky modrý.Zkouška,napište plemeno Ideala.K tomu je ve stejné barvě nákrčák,uprostřed má světle modrou růžičku.Vypadá to docela dobře,dneska to ozkoušel Flim a Valča a oboum se s nimi jezdilo moc dobře.I Meredith vyhovuje.Ještě potřebuju vteřin. lepidlo a bude k tomu i uzdečk.
 • Chystám takový malý předvánoční dárek pro koníky-a to Noelleův postroj.Budu vyrábět obdobu vánočního postroje,který má Noelle.Potřebuju toho ještě hodně koupit-zlatou stuhu,rolničky,zlatou gumu,semiš,lepidlo atd.,ale doufám,že to bude stát za to.Dostali by to všichni dohromady a střídali by se v něm.Teď je ale ještě otázka,jestli se mi povede.Vypadá to jednoduše,ale zdání pochopitelně klame.
 • Udělala jsem oranžovou zdobenou deku.Má na sobě kytičky,srdíčka a hvězdičky.Je především pro Lets,aby nenastydla,ale mohou jí používat i ostatní.
 • Vše nafotím a dám sem!
 • Don´t copy my photo!

Neuvěřitelná příhoda

26. září 2009 v 19:01 | Adéla |  Diary♥
To co se dnes přihodilo je opravdu příběh do detektivky.

Dopoledne jsme na zahradě a sousedi,kteřá bydlí naproti nám řekli,že jim ukradli kolo,které měli mezi domem a přístřeškem pro auto.Dobře,nebylo by na tom ještě nic tak divného,nemají psa,jedině jak ho zvládli přehodit přes vysoký plot.Jenže zloději jim nechali o plot opřené úplně nové pánské kolo!A místo toho si vzali jejich staré,které prý bylo už jeté.Měli na něm sedačku pro děti,tak jsme si mysleli že je to z toho důvodu.Rozebírali jsme jak to řešit a pak šli domů.Ale po obědě,asi ve dvanáct mi volá Domča,že jim přes noc ukradli z garáže také kolo!Řekla jsem jí o tom,co se stalo našim sousedům a hned začala vyzvídat jak to jejich vypadalo.Popisy se shodovaly a tak k nám se svojí mámou zajely se kouknout,jestli by to nemohlo být náhodou ono.Nevěřili jsme tomu,ale čert to vem,bylo to tak!Jenže Domča má na zahradě psa,který je na cizí lidi ne zrovna hodný.A k tomu ještě mají také vysoký plot a když lezli do garáže,není možné,že by to bylo tak potichu.Neuvěřitelné.Všichni jsme to řešili a nechápali.Zloděj nejdříve zajel k Domče do garáže a ukradnul jim jejich kolo.Na něm pak odjel k našim sousedům(Domča nebydlí zase tak blízko,asi kilometr),opřel ho o plot,přelezl k nim,přehodil to sousedovic a chtěl nejspíše odjet s oběma,ale v tom vyšel ven okolo 7 hodiny taťka a jel do práce,přitom ale zahlédl,jak někdo na tom jejich odjíždí pryč.Bylo mu to divné,ale nedošlo mu to.Komu taky jo.
Stáli jsme před domem našich sousedů a i s Domčou a její mámou to řešili,když kolem nás projela paní(na kole:-) a nesla v ruce dětskou sedačku.Koukali jsme na ní a najednou sousedům došlo,že je to jejich sedačka!Nejdříve jsme to mysleli ve srandě,ale opravdu to tak bylo.Moje mamka se s ní dokonce zná,prý sedačku našla odhozenou mezi domy.Takže z toho nakonec vyplynulo,že zloděj chtěl odvézt asi obě kola,ale to mu nevyšlo tak sednul na to,které zrovna měl pod rukou.Sousedi mají aspoň sedačku,kolo budou muset kupovat nové.Ale stačilo,aby ta paní jela o pět minut později a nebylo by ani to,je to opravdu k nevíře,jaké náhody to byly!
Zní to jako vymyšlené a když to člověk někomu řekne,těžko se tomu uvěří, a je to spíš jako vtip,prostě příběh do detektivky!

Little Prince

26. září 2009 v 18:43 | Adéla |  Fotky modelů
Little Prince je další novinkou z dílny Breyer.Je to malý Traditional plavý poníček s bílou hřívou plemene Shetland.Je k němu přibalena i knížka,která vypráví o zhýčkaném životě tohoto poníka v luxusní stáji a jeho dalším osudu.Mold je mi velmi známý,mám na něm Pajama Lady z Pony Slumber Party Setu.Je snad ještě menší než Classics a proto se více hodí do této kategorie.Vypadá lákavě,jak knížka tak model.
Jak se Princ líbí vám?Mně ano.

Fotky western setu

25. září 2009 v 17:54 | Adéla |  Fotky modelů
První fotky naší skvělé dvojice!
Perex...

Soutěž začala!

25. září 2009 v 17:40 | Adéla
Moc vás prosím,hlásli by jste mi na http://stajkonsky-sen.blog.cz/0909/soutez-pro-bh#komentare pro Adélu a Treasured Move v soutěži BH???Budeme moc vděčné,děkujeme všem!!!

Nová posila Schleich

25. září 2009 v 14:09 | Adéla |  Dny na NWR
Včera k nám až z daleké Ameriky přijela známá a úspěšná dvojice....krásného APH hřebce a jeho jezdce!Hřebec má krásnou dlouhou černou hřívu a ukázkově předvádí Sliding stop!Má v původu ty nejlepší koně jeho plemene a obdržel již spoustu ocenění....Kromě Sliding Stopu umí předvádět i všechny další cviky Reiningu-královské disciplíny,která se k němu opravdu hodí.Je vytrvalý,obratný a dobře reagující na pobídky.
Jeho jezdec je výborným kovbojem,který ví,jak s koňmi a ostatními zvířaty zacházet.Má potřebnou intuici a cit,dal se také na dráhu zaříkávače koní.Pomáhá napravovat problematická zvířata a vyřešil mnoho případů,díky čemuž se dnes v koralech,na kolbištích a na oválu vidí koně,kteří by jinak možná už nebyli.Vlastnil několik koní,většinu ale před lety prodal a rozhodl věnovat se jednomu-Paint hřebci se kterým si nevídaně padli do oka a dokázali,že oni jsou to duo,které předčí všechny představy...A aby toho nebylo málo,žije na našem ranchi další APH hřebec-Rain of the Sunday a Appaloosa Spiel Corpo M,které dříve byli v jeho vlastnictí a s nimiž se nerad loučil.

Nový Western set Září 09 jsem si koupila včera a rozhodovala se,jestli si své peníze radši šetřit na BH,nebo si vzít tenhle.Rozhodla jsem se nakonec pro něj,protože ho chci od začátku roku a líbí se mi.Paint se bude jmenovat buď Fruit Smart O Color,Duckling Technique Bar a ještě nějaká vymyslím.Líbí se mi,že je to konečně trochu akční,i když dražší set.Jak vidíte na obrázku,jezdce má ruku vzadu,za tělem,ale ve skutečnosti jí má položenou na stehně.
Foto:schleich-s.de

Dia- diar- diary

23. září 2009 v 17:55 | Adéla |  Diary♥
 • Takže nejdříve,pokud vás to zajímá vám popíšu dnešek.Ve škole jsem to nějak tak přežila,dostala jsem za jedna ze slohovky,jako skoro jediná.Četla mojí práci před celou třídou!Ale těší mě,že aspoň v něčem jsem dobrá.První hoďku jsme měli Hudebku,měli jsme si přinést CD oblíbeného zpěváka.Vzala jsem Miley Cyrus a vyzvala mě,ať jí jako první pustím.Nebyly naladěné repráky a na plno tam začala vyhrávat písnička 7 Things.Aspoň mě to trochu probudilo.Asi v půl třetí jsem jela s Domčou jen tak jezdit na kole.Za půl hoďky jsme jely vyzvednout jejího bráchu ze školy a odvést ho k nim domů.Sjely jsme si ke mně pro úkol,abychom si ho udělaly společně a pak byly chvilku u Domči.Už jí přišel Breyer,Pony Slumber Party Set,ale má ho schovaný u rodičů na skříni a dostane ho až k narozkám v říjnu.Ale jelikož jsme neměly co dělat,zase jsme šly jezdit.Daly jsme si závod přes takové zákeřné strniště.Vedla jsme ds dobře,byla první,ale Domča do mě nechtěně narazila a spadla.Já jsem to vůbec nečekala a taky slítl.Odřela si trošku loket,nic vážného.O to horší jsem to měla já.U kola(přičemž mám ještě to docela těžké) se mi zasekly přední brzdy a nedalo se s ním ani pohnout.Zkoumala jsem to a snažila se to spravit,ale nic.Vší silou jsem tahala za ty brzdové polštářky....Bez úspěchu.Tak jsem ho prostě vzala a donesla aspoň na cestu.Pak jsem se střídaly v nesení a když byly skor u nás,zase jsem se to snažila dát dohromady,podařilo se mi rozebrat takový cvoček a odtáhnout lanka!Byla jsem dost naštvaná,protože jsme se s tím vláčely zbytečně.Nebrzdí mi teď jedna brzda,ale to se snad spraví.Zkouška,napiš jméno jednoho z posledních Breyerů kteří mi přišli.Ještě jsme se tady projely,daly si přestávku u jednoho potoka.Rostou tam dobré stromy.Na jeden jsme vylezla dobře,ale dolů jsem se skoro nedostala!Musela jsem si sundat ponožky a boty a sručkovat:-D.Jela jsem pomalu domů a za srandy řekla,jestli si Domča nechce dát ještě jednou závod.Ona řekla:,,To víš že jo,abychom si zase rozbily pusu,viď?".Sotva co dokončila větu,ležela jsem na zemi na retardéru!Byla fakt sranda.....
 • Breyeři se mají prima,včera jsem byla u rybníka fotit Treu,dám sem fotky.Kobylky se krásně zabydlely,už normálně pracují a zkoušky je čekají zítra.Taky přijede veterinář a kovář,tak jsem zvědavá,jak se budou chovat.Lets Go už bzy bude mít hříbátko,dostala novou oranžovou zdobenou deku,aby v chladných dnech nenastydla.
 • Přihlásila jsem se do soutěže na www.stajkonsky-sen.blog.cz -je to výstava Breyerů,soutěžím s Treasured Move,byla bych moc ráda,kdyby jste nám někdo dal hlas,až soutěž začne!Děkuju!
 • Už takhle je to dlouhý článek,takže vám další popíšu zítra.
Omlouvám se za případné chyby v textu.

Co takhle nějakou soutěž?

22. září 2009 v 17:26 | Adéla |  Soutěže
Napadlo mě,že jako správný ranch bych mohla uspořádat nějakou výstavu modelů koní!Chcete?Je to na vás,jestli by se někdo přihlásil nebo ne.Museli by být nejméně tři účastníci,a jelikož mám tak malinko SR tak nevím....Co myslíte?

SR a komenty

21. září 2009 v 18:32 | Adéla
Chtěla bych pochválit Kiiki,Alki a Moni,že sem pravidelně a obsáhle píší.Zároveň mě ale mrzí,že nemám víc SR a tím pádem víc komentářů.Kdo by chtěl spřátelit,pište do komentů,budu jen ráda!!!Doufám,že to nadále zůstane aspoň takhle!Takže díky holky!

Knihovna

21. září 2009 v 18:23 | Adéla |  Fotky modelů
Tak tady máte na ukázku knihovnu,ve které mám modely koní Breyer a Schleich.Schleichové zabrali tři police,zatímco BH se usadili zatím na dvou.Omlouvám se za menší nepořádek,na polici je sedlo,které jsem koním zkoušela a bandáže,Megan rychle přiběhla a sedla si na Torea,aby byla taky na fotce:-D.Blue a Trea jsou zatím úplně nahoře,ale brzy je přesuneme k Nokymu a Earthovi.V knihovně se vyjímají spíše tmavší koníci,ale sluší to tam také strakatým a těm dozlatova-plavákům.Omlouvám se za kvalitu fotky.
A Trea s Blue:

FP Destiny

20. září 2009 v 10:42 | Adéla |  Výtvory
Klik na c.č.!

Knihova=Breyeři vybaleni

17. září 2009 v 16:53 | Adéla |  Dny na NWR
Včera jsme konečně pořídili knihovnu,takže mám kam dávat Breyery!A pochopitelně neslouží na knížky,ale na modely koní.Má dlouhé police,ne tak široké,asi o malinko užší než ve vitríně.Polovinu jsem hned zabrala Schleichy,na Breyery mi zbyly poslední dvě police.Na jedné je Valča s Hucklebey Berry,Huck tam přijde až se úplně uzdraví s noho,vedle Toreo,který musel uvolnit ve vitríně místo Chexovi,aby mohl být po boku Lets Go a pak je tam Spirit s Rain.Nová ustájení=nová větší přátelství.Teď to ale budeme muset zase trochu měnit,protože chci,aby Bluegrass byla vedle Nokoty a Trea nejspíše vedle Eartha.Včera tedy konečně dostaly dvě naše nové kobylky volno.Blue kopala do krabice a div jí nezbořila,jak byla nervózní z toho malého prostoru.Drátky div nebrala do zubů.Trea byla klidnější,ale také se nemohla dočkat,až si odpočine.Musely být přidělané v krabicích,protože jsem je neměla kam dát.Tak jsem je dala zatím na jinou poličku,v naší velké knihovně,kde jsou knihy a kde BH byli předtím.Tam nabraly nové síly,rozkoukaly se a dnes jsou čilé jako rybičky.Obě jsem vzaly pod sedlo,abychom si je trochu prokleply.Zkouška jak čteš,napiš do komentáře Travička.Chovaly se skvěle.Mimoto jsme seznámili Blue s Nokotou.Opravdu si padli do oka!Což je pochopitelně super!Ještě dáme dohromady Treu asi nejspíš s Earthem a pak by mohli mít hříbátko.Zanedlouho je přesuneme do poličky nad Valču a spol.Bluegrass je trochu tmavší,než jsem čekala a má krásná černá lakovaná kopyta.Trea zase jak jsem říkala má trochu ospalý výraz a mold,to jí ale rozhodně neubírá na kráse.Další zprávy zítra!
breyerhorses.com

Little Tahoma

15. září 2009 v 18:33 | Adéla |  Fotky modelů
Dnes jsem narazila na tuto klisnu.Znám ji pochopitelně dlouho,ale nikdy jsem o ní neuvažovala.Je menšího vrůstu a plemene Appaloosa,s dekou na zádi.Má řídký ocas,tak to má u App být,aby se jim v prériích nezamotával do houštin a kratší,zastřiženou hřívu.Dříve jsem na ní moc nekoukala,ale teď jsem se na ní více zadívala a má něco do sebe.Oživila by také mou sbírku amerických plemen a navíc bych chtěla Twilighta,bez Appaloosa kobyly ho ale mít nemůžu.Je drobná(Little-malá),když jsem jí viděla v krabici,zdála se mi nezaplněná,ale proč by museli být všichni koně velcí?A navíc Appy zas tak vysoké nejsou.Je z edice My Favorite Horse,oblíbené sběratelské edice,takže má u sebe kartičku s informacemi o plemeni.Hodila by se k DZ Weedovi,kterého bych do budoucna také chtěla,nebo k mému Scarabeovi-hřebci z Treasure Huntu.Co si o ní myslíte vy?
photo by Breyerhorses.com

Tregoyd Journeyman

14. září 2009 v 18:26 | Adéla |  Fotky modelů
Našla jsem předělaného Tregoyda.Má dlouhou hřívu a trochu jinou barvu.Mně se líbí stejně jako normální Treg,kdyby se normálně prodával tak bych si ho koupila.Hříva je nezvyklá,ale neříkám že ne pěkná.Jak se vám líbí?
Photo by:www.desertrosebackdrops.com

Seznam Breyerů

14. září 2009 v 18:04 | Adéla
Za poslední týden se seznam Breyerů,které bych letos ještě chtěla hodně,opravdu hodně změnil.Nemám ho vůbec hotový a bude se měnit,tak aspoň aktulání a přibližný.

Traditional


Blackjack:vraník,hridna románu od Ellen F. Feld,na kterého koukám už delší dobu.Prodává se knížkou v angličtině a moc pěknou červeno-hnědou uzdečkou.Má užší nohy a spěnky,to ale nic nemění na tom,že se mi moc líbí

Kuchi:s tou to není ještě úplně jisté.Je letošní novinkou a těch jsem zatím moc nechtěla,ale hodila by se skvěle k Foxovi.Navíc má super zbarvení a mold.I když na Irského coba stavbou těla zase tolik nevypadá.S Foxem by mohli mít Creama.

Banjo:mnohým se nelíbí,mně ale přijde krásný a zajímavý.Má hezkou upraveně zastřiženou dvou barevnou hřívu,ocas sice krátký.Byl by dalším obohacením do mého chovu amerických plemen.

Keltec Salinero:Známý drezúrák který taktéž není jistý.Vypadá mohutně a taktéž upraveně.Hodil by se k Flim Flamovi a byl by další drezúrní posilou.Na břiše má zlatý podpis jeho jezdkyně.

Color Crazy Bucksin mare & palomino foal:Tenhle set by byl již druhým v mé sbírce.Krásná klisna s ležícím hříbátkem,hodili by se k Tropical Goldovi.Jsou i se samolepkami Breyerů.

Fizz:se narodí již brzy naší Lets Go.AQH 2009 hříbátko,náhradník bývalého Moonbeama.

Creamsicle:Hodil by se ke Kuchi a Foxovi,koupím si ho podle toho,jestli budu mít Kuchi.

Takoda:hříbátko Treasured Move a buď Eartha,Windtalkera nebo Banja,to ještě budu muset rozmyslet,taky nechám Treu si vybrat:-D.

Footloose/Quickstep:Nevím,který se mi líbí víc,ale byli by to hříbátka Ruffian a Seabiscuita.Obě dvě se mi moc líbí,takže jsem na vážkách.Ale asi si vyberu jen jedno,protože to druhé by se pak mohlo hodit zase k někomu jinému.Uvidím....

Ethereal....chtěla bych ještě aspoň jeden element.Zamlouvají se mi všichni,ale nejvíce asi Water.

To je zatím vše z Tradi,ale seznam se bude měnit.

Stablemates:

Na Stablíky se nechci moc zaměřovat,ale přece jen....

SM set: o dvanácti koních buď z letošního roku nebo z roku 2007.Nevím který se mi líbí víc,možná ten druhý,ale to by se vidělo.

SM Kittens a Foal:Super roztomilý setík hříbátek a koťátek s mnoho doplňky.Hodil by se.

Doplňky:

Foal blanket:krásná dečka na Traditional hřívátka nebo Classics koně,bude se hodit obzvláště na zimu.Obsahuje i moc pěknou ohlávku.

Blanket:Také bych chtěla nějakou deku na Traditional koníky,zatím rozmýšlím jakou.

Nylon Halters:sada tří ohlávek s vodítky,určitě by se hodily nejen na každodenní práci ale také na výstavy a závody.

Seznam není vůbec hotový a jistý,předpokládám,že se bude měnit,takže tohle je zatím aktuální,ale za týden to může být jinak,v tom případě bych to sem dopsala.
Omluvte případné chyby.
Photo by breyerhorses.com

New desing

13. září 2009 v 19:36 | Adéla |  Designy♥
Tak ho tu máte!Dneska jsem zapracovala na novém designu!Je v podzimní náladě,protože tohle období už je tady!Jak se vám líbí?Mně docela jo!

Oko na záhlaví jsem fotila já a je Tarouškovo!
Fotky breyerů pochází z breyerhores.com a koniciponici.cz.

BH

12. září 2009 v 18:05 | Adéla
Ahoj!Jsem tu se slibovaným článekm,který jsem slibovala včera,ale vrátily jsme se pozdě večer z koní,tak jsem to už nestihla.
Treu,Blue a Ideala jsem si objednala z Německa.Nejdříve nebylo jisté,kdy se budou kupovat,mělo to být pro mě překvapení a tak jsem jen napnutá čekala.Pak konečně přišel velký balík o 4 koních.Dostala jsem tři-Treasured Move,Bluegrass Bandit a Ideala.Byl tam ještě jeden,ale nevím jaký,mám ho k něčemu schovaného!Škoda,ale hlavně že je doma.Vybalila jsem tu trojici postupně a prohlédla si je.Trea má klidný mold a výraz,hned nám bylo jasné že to bude skvělá westerňačka a chovná klisna,nejdřív ale musíme zjistit,ke kterému hřebci se hodí nejvíc,jestli k Wintymu,Earthovi nebo Banjovi,kterého možná budu mít.Blue je taky krasavice,moc se mi líbí tenhle mold a její groše!Nejspíše připadne Nokotovi,ale uvažuji i o Idealovi.Má taky roztomilý kukuč.Iddy má trochu naprasklý podstavec,asi z cesty,ale ne nějak výrazně.Stojí dobře.Je to skvělý parkurák,líbí se mi zbarvení a že je zachycen v pohybu,cválá.Bohužel ale musí být koníci ještě v přepravnících,ve kterých přicestovali,protože nemám místo.Ale v pondělí nebo úterý budeme kupovat novou knihovnu,takže se brzy zabydlí.Zatím je vždycky vybalím a někdy nechám na stole.Každopádně jsou skvělou posilou našeho chovu.Iddyho jsem dlouho nemohla sehnat,myslela jsem,že si ho dokonce budu muset vydražit!Trea také byla na mé listině chtěných koní a Blue přišla nečekaně,protože se mu uvolnilo místo,vyřadila jsem dva Breyery ze svého seznamu.Zatím je nebudeme moct a moc seznamovat,to až budou mít přidělené boxy.Ale jsou krásní,všichni.
Zdroj obrázku:koniciponici.cz